Dcf886 – zestaw na miarę potrzeb

Przygotowując się do zakupu elektronarzędzi trudno nie zastanawiać się nad tym, jakie działania podjąć, aby obniżyć koszty z nim związane. Jednym ze sprawdzonych sposobów jest wejście w posiadanie tak zwanego zestawu combo, w skład którego wchodzi nie jedno, ale dwa rozwiązania.

Przykładem takiej propozycji jest między innymi dcf886 – zestaw, na który składają się bezszczotkowa udarowa wiertarko-wkrętarka oraz bezszczotkowa zakrętarka udarowa. Oba narzędzia można wykorzystywać nawet w najtrudniejszych warunkach, za każdym razem można mieć przy tym pewność, że będą się one charakteryzowały skutecznością. Nie można nie docenić i tego, że dcf886 jest rozwiązaniem, które pozwala na spore oszczędności, na których nie cierpi wcale jakość. Zestaw zwraca na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że składa się z narzędzi sprawdzonych i solidnych, nie trzeba więc obawiać się, że jego zakup jest wyborem mniejszego zła, a ceną, jaką trzeba będzie zapłacić jest większa awaryjność.

Akumulatorowy zestaw Combo DCD795+DCF886 Li-Ion 18V

Omawiając jego zalety warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt, który bywa pomijany, choć trudno go nie doceniać. Nie można przecież nie zgodzić się z tym, że zestaw z zakrętarką i wiertarko-wkrętarką jest dostosowany do warunków panujących podczas transportu, można więc nie tylko wykorzystywać go w jednym miejscu, ale i zabierać go ze sobą w trasę bez obaw, że ulegnie on uszkodzeniu. Wszystko to wpływa na jego popularność.